FEYİZ TURİZM HAC & UMRE | Bu web sitesi Webyönet Sürüm 4.0 ile hazırlanmıştır.
Turlar
• KONYA - ESHAB-I KEYF - KAPADOKYA TURU
• İSTANBUL - EDİRNE - ÇANAKKALE TURU
• GÜNÜBİRLİK ÇANAKKALE TURU
• BOSNA HERSEK TURU
• KUDÜS TURU
• BATI KARADENİZ TURU
• KARADENİZ TURU
• BÜYÜK BALKAN TURU
• GAP TURU


YENİ BİR İNANÇ TURU  
Karayolu ile 7 gece 8 gün SURİYE - ÜRDÜN - KUDÜS  TURU
Mescid-i Aksa - Kubbet`üs Sahra - Eriha - Beytlahm - El Halil
 

 

KAPLICA TURLARIMIZ  

Kış günlerinde şehrin kalabalık ve stresli ortamından uzakta 5* yıldızlı Tesisimizde termal keyfini yaşamaya davet ediyoruz. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız...

ÜÇ HAREM BİR ARADA  

Siz değerli FEYİZ TURİZM dostlarına inanılmaz bir fırsat... Peygamberler şehri KUDÜS - MEKKE ve MEDİNE` yi bir arada ziyaret etme imkanı sunuyoruz. Bilgi ve rezervasyon için  0224. 225 26 03  veya  info@feyizturizm.com  

PROGRAM DETAYI...

BALAYI UMRESİ   Yeni evlenen çiftlerimize özel BALAYI UMRE PROGRAMI için tıklayınız....

12-13 Ocak 2014 MEVLİD KANDİLİ
30 Nisan 2014 Üç Ayların Başlangıcı
Feyiz Turizm ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için eposta grubumuza üye olabilirsiniz.
Ad-Soyad
Eposta
KONYA - ESHAB-I KEYF - KAPADOKYA TURU

 

          KONYA VE KAPADOKYA TURU

1.GÜN/BURSA / KONYA / KARAMAN /TARSUS : FOMARA Meydanından saat 23.00de hareket ederek AKŞEHİR Kirazlı tesislerinde yapacağımız sabah kahvaltısının ardından Konya’ya varıyoruz.Turumuza başlıyoruz. Otobüsümüzle yapacağımız kısa bir gezinti sonrası Mevlana Hz.’leri türbesine gidiyoruz. Mevleviliğin kurucusu ve büyük mutasavvıf Mevlana Celaleddin-i Rumi Hz.’leri türbesini ziyaret ediyoruz. Aynı zamanda Mevlana Hz.’lerinin hayatında iken Dergah olarak kullanılan bu mekan şu an müze olarak ziyarete açıktır. Tilavet odası, Huzur-u Pir, Semahane, Mescid, Derviş Hücreleri ve Matbah bölümlerini ziyaret ettikten sonra otobüsümüze binerek Alaaddin tepesine hareket ediyoruz. Alaaddin tepesinde; Selçuklu Devleti döneminden kalma tarihi Alaaddin Keykubat Cami, Kümbetler ve 7 Selçuklu Hükümdarı türbelerini ziyaret ediyoruz. Park, Çay bahçeleri, restoranlar ve başka aktivitelerin de bulunduğu Alaaddin tepesinde serbest zaman. Serbest zaman sonrası restoranda öğle yemeği. Yemek sonrası Konya’dan ayrılıyoruz. Yolda gerekli molaları vererek.Karamana varıyoruz.Kısa bir şehir turu sonrası;Yunus Emre’nin türbesini ziyaret ediyoruz . Gece konaklayacağımız otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi otelde aldıktan sonra odalarımıza yerleşip geceliyoruz. DEMOSAN OTELİ(4*)

2.GÜN / TARSUS >AVANOS >ÜRGÜP>KOZAKLI :Sabah Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Tarsus’a hareket ediyoruz. Burada Kur’an-ı Kerim’in Kehf Suresinde 300 yıl Allah’ın izniyle mağarada uyudukları anlatılan Eshab-ı Kehf’in makamı ve bu mağarayı ziyaret ediyoruz. Ziyaret sonrası Yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğumuzun ardından Kapadokya bölgesine varıyoruz. İlk durağımız Avanos. Türkiye`nin en uzun nehri Kızılırmak`ı görüyoruz. çömlek atölyesinde çömlek yapımını gördükten sonra Zelve Vadisine geçiyoruz. Burada Peri Bacalarını ve içlerine oyulmuş ilginç yerleşim alanlarını görüyoruz. Paşabağını ve buradaki peri bacalarını da gördükten sonra Ürgüp`e geçiyoruz. Ürgüp`ü gezdikten sonra, kısa bir yolculukla Kozaklı`daki otelimize hareket ediyoruz. Otelimizde alacağımız akşam yemeğinin ardından dileyen konuklarımız otelimizin yüzme havuzu, termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. GRAND TERMAL OTEL (4*)

3.GÜN/KOZAKLI>NEVŞEHİR>ANKARA>BURSA :Otelde yapacağımız sabah kahvaltısının ardından  Ihlara Vadisi`ne hareket ediyoruz. Tarihi Kilise gezisi sonrası vadi ve nehir boyunca gezinti. Krater gölü ve Jeotermal alan gezisi. Derinkuyu`ya varış. Derinkuyu`da sekiz katlı harika yer altı şehrinin gezilmesi. Nevşehir dam tipi evlerinin panoramik seyri ve anlatımı. Uçhisar`a geçiyoruz.  Uçhisar Kasabasına varış ve Kale`nin gezilmesi. Peri Bacalarının kuş bakışı izlenmesi. Güvercinlik Vadisi gezisi sonrası dönüş için otobüslerimize binerek ANKARA`ya  hareket ediyoruz. Yolda gerekli molalar vererek. Gece yatsı namazı için Hacı Bayram Veli Hz `lerini ziyaret ederek turumuzun sonu olan Bursa’ya hareket ediyoruz.

 

* Turumuzda 2 gece yolculuğu bulunmaktadır.

          Son Kayıt Tarihi

          Gidiş Tarihi

          Kişi Başı Ücret

TL 


 

.ÜCRETE DAHİL OLANLAR
Klimalı lüks otobüsle ulaşım
Otobüs içerisindeki ikramlar
Zorunlu seyahat sigortası
1 gece Karaman`da (Demosan Oteli), 1 gece Kozaklı`da (Grand Termal)  konaklama
Toplam 3 Sabah kahvaltısı 1 Öğle yemeği ve 2 akşam yemeği
   Feyiz Turizm Rehberlik hizmetleri


.ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
Programda belirtilmeyen yemekler
Acentamız tarafından verilecek yemeklerde talep edilen ekstralar
Müze-ören yeri girişleri
Şahsi harcamalar


.DİĞER DETAYLAR

Ücret iki kişilik odada kişi başı konaklama şeklinde verilmiştir. Programda belirtilen otel isimleri aynı kalitede olmak koşuluyla değişebilir. Rehberimiz gerekli gördüğü taktirde (içerik aynı kalmak şartıyla) programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Turumuza katılırken; spor veya rahat yürüyüş ayakkabısı, terlik, hırka ya da kazak, rahat kıyafetler, otobüste kullanmak üzere küçük yastık ve ayrıca fotoğraf makinenizi yanınıza almayı unutmayınız!

                                             

    Alış Satış
Serbest piyasa verileridir. Periyodik güncellenir.
 

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi
Resmi Gazete
Ticaret Sicil Gazetesi
T.C. Kimlik Öğrenme
Vergi No. Öğrenme
Siyaset Haberleri
Bursaspor

devamı »   
 
Fevzi Çakmak Cad. Suya İşhanı No:22 Kat:1 D:4 Şehreküstü Osmangazi / BURSA
Tel: +90 224 225 26 03 Faks: +90 224 225 26 05
info@feyizturizm.com.tr
    Ziyaretçi/Visitor
      
Bu web sitesi SR MEDYA tarafından
Webyönet Sürüm 4.0 ile hazırlanmıştır.
Her hakkı saklıdır. 2006©
Webyönet, sen yönet! Başvurmak için: 0 312  232 42 50